Jautājumi par Čehu RepublikaSaziņa un internets

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Čehu Republika
Es redzēju divus interesantus priekšlikumus. Likomobilis 150 grivnas par 1 GB. Un travelsim par 25 kapeikām - 1mb, kas tos izmantoja? Vai arī ir kaut kas labāks?
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Man steidzami jārunā ar sievu, kura dzīvo viesnīcā Devin, bet es nezinu numura numuru. Kā uzzināt informācijas dienesta tālruņa numuru?
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Es vēlos, lai jūs precizētu un pārbaudītu maksājumu par uzturēšanos jūsu viesnīcā. Gyrenko Iryna no 25. septembra līdz 28. septembrim. Gaidu jūsu atbildi, paldies
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai viesnīcā ir WiFi?
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Sakiet, ka braucu uz Čehiju, vai tur operatora "dzīve" aizved?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien! Sakiet, lūdzu, kādu savienojumu ir izdevīgi savienot Prāgā? un ja vietējais savienojums ir viesabonēšanā?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Kā bez viesabonēšanas var zvanīt uz Ukrainu!Zinu, ka dažas kartes var nopirkt, bet jautājums ko un kur?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
kādas iespējas ir pieejamas viesnīcā [email protected]
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki! Uz Čehiju braucam pirmo reizi. Ceļojot mums patīk izlaist "plānotās" ekskursijas. Attiecīgi, kad tiešām negribas doties uz “ieteicamo” krodziņu, plānojam paši uzpildīties kādā mums neuzkrītošā, bet vietējam superkrogam zināmā :-) Tāpēc jautājums: Vai viņi saprot ukraiņu (krievu, angļu) valodu Prāgas kafejnīcās, kā arī veikalos, veikalos utt. Vai ar žestu un nolaišanas palīdzību :-) ? Paldies!
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Mani interesē vai viesnīcā strādā internets un vai šis pakalpojums ir bezmaksas?Tikai ļoti bieži internets strādā viesnīcas vestibilos un cilvēki tur pavada laiku ar portatīvajiem datoriem)))
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai viesnīcā ir krieviski runājošs ārsts vai personāls?
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Kas var palīdzēt meklēšanā Adrese Olomoucā, Jakoubka ielā no Stribra-76, tur dzīvoja mana pirmā mīlestība, kuru satiku, pildot militāro dienestu šajā pilsētā 1971.-1973.gadā, un, kad sāku sapņot, es jau biju meklēju dažus gadus un šim nolūkam nopirku datoru un pieslēdzu internetu, kurā mācos strādāt. Kurš var uzkāpt uz šīs ielas un pajautāt RIEKSTIŅAI VĒRAI, vai viņa vispār ir dzīva? Pateicos jau iepriekš. Ar cieņu visiem, kas atbildēs uz manu lūgumu!
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vēršos JUMS ar ļoti lielu lūgumu, proti: 1971.-1973.gadā pildīju militāro dienestu OLOMOUTS. Tur, sporta pilsētiņā 1972. gadā, es satiku meiteni GAYKOVA VERA. Viņa strādāja par grāmatu sējēju kādā rūpnīcā vai tipogrāfijā, dzīvoja uz ielas. Jakoubka no Stribras - 76. Un es viņā iemīlējos, tur slepus satikāmies, bet specdienesti neļāva precēties. Jau vairākus gadus meklēju, it kā tādas ielas nebūtu. Lūdzu palīdziet man norādītajā adresē noskaidrot vai ir mana pirmā MĪLESTĪBA? Ar cieņu JUMS Tarasenko Petrs Aleksejevičs!
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Kur es varu atrast bezmaksas internetu?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl