Jautājumi par KipraEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kipra
Pastāstiet, lūdzu, kur labāk un izdevīgāk rezervēt ekskursijas, kuras jūs ieteiktu.
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Pastāstiet, kur iegādāties ekskursijas Protarasā, un ko jūs ieteiktu apskatīt? Paldies!
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Dodamies uz Protarasu (Kipra), vēlamies noīrēt auto sevis apskatei. Dalieties pieredzē. Pateicos jau iepriekš!
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Divas meitenes septembrī atpūtīsies Aijanapā. Ekskursijas uz Pafos izmaksas (no 65 eiro) mulsina. Tiesību nav, auto neīrēsim, ar autobusu nav ērti nokļūt. Gatavs sadarboties ar tūristu(iem), bez bērniem, lai dalītos ceļojuma uz Pafos izmaksām ar pilsētas apskates objektu un Afrodītes piršu apskati
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Pastāsti man, kurš devās ekskursijā no Kipras uz Izraēlu uz lainera kā iespaidu. Un kas zina, vai jūs varat apmeklēt Izraēlu ar AAE vīzu pasē?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
gribu iet
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vēlos uzzināt aptuvenās izmaksas
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
vai man ir vajadzīga vīza uz Kipras turku daļu un vai to var iegādāties pie tūrisma aģenta
10 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 23 atbildi
Pastāstiet man, kur var iegādāties jūras ekskursijas Protarasā (Papantonia Hotel) un to paredzamās izmaksas. Būšu pateicīgs par jebkādu informāciju.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Braucam pirmo reizi pēc nedēļas, 2 pieaugušie, pastāstiet lūdzu kādas ir vērtīgas ekskursijas un cenas tām. Paldies!
12 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 16 atbildes
Labdien, cienījamie speciālisti, pastāstiet, lūdzu, kas bija (zina) par ekskursiju uz Libānu no Kipras. Maksa. Vīza. Ilgums.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Mēs ceļojam ar 2 bērniem vecumā no 5 un 13 gadiem.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Pirmo reizi lidošu uz Kipru
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Sakiet, lūdzu, kurā pilsētā izvēlēties viesnīcu, lai nebūtu garlaicīgi, restorānus, bārus un apskates vietas, lai nav tālu
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
mūsu čartera no Domodedovas un tas ierodas Pafosā, izrādās, ka mēs ejam cauri visai salai. Cik ilgi tas var aizņemt? un cik maksā akvaparks ārpus viesnīcas? un vēl viens jautājums: ko var darīt 7 gadus vecs bērns, ja būtu kopā ar bērniem? visiem, kas atbild - paldies)))
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
tagad izvēlies, kurp doties. Mēs gribējām doties uz Grieķiju. Ceļojumu aģents ieteica Kipru. Es nezinu, kādas ekskursijas tur ir. Pastāsti. Un cik tas maksā?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
e
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Braucam bez tūroperatora palīdzības. Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vai man ir vajadzīga Grieķijas vīza
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
un tad ejam ar bērniem
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Es dodos atvaļinājumā uz Ayia Napa, vēlos uzzināt vairāk par to, kuras ekskursijas labāk iegādāties
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Interesē Ayia Napa ūdens atrakciju parks. Vai kāds tur ir bijis?
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Sveiki! Mani interesē jūras ekskursijas (prof. niršana izslēgta - pieredzes nav). Lūdzu, iesakiet kaut ko! Paldies jau iepriekš)
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Nākamnedēļ dosimies atvaļinājumā uz Kipru, lūdzu, sniedziet mums noderīgus padomus, tostarp aptuvenās ekskursiju izmaksas
16 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 8 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl