Jautājumi par KipraVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kipra
Kā atrisināt problēmu ar dzīvo dziedāšanu un animāciju? Ir neizturami klausīties šīs dziesmas gaudošanu pēc pulksten 20 vakarā. Nedzirdu savu balsi istabā!
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
6 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Jūlijā lidojam uz Larnaku. Vēlos īrēt auto uz dažām dienām. Internetā atradu iespējas, bet visur ir ļoti lieli noguldījumi. Konsultē nomas kompānijas, kas būtu bez ķīlas, vai ar nelielu
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Labdien! Meklēju labu fotogrāfu, kurš varētu uztaisīt fotosesiju septembra beigās. Vēlams, lai viņš (viņa) runātu krieviski / ukraiņu valodā ... un viņam būtu jauks cenrādis)))
7 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 6 atbildes
Ņemu līdzi makšķeri atpūtai, zivju palaišana nav variants, jo man arī zivis garšo kā gardēdis. Viesnīcā nav plīts, kur gatavot.
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Es nevaru izlemt, kur labāk doties maija vidū - ceļojumu aģentūra piedāvā 2 iespējas - Larnakā vai Aijanapā. Pārējais ir plānotais budžets, visticamāk, gatavosim paši.
7 gadiem atpakaļ  •  19 abonenti 41 atbildi
Es vēlos doties uz šo viesnīcu septembrī ar puspansiju. Zinu, ka viesnīca stāv atsevišķi no ciemata kalnā, vai tur ir veikali vai nav, viņi neraksta. Pusdienas gribu aizstāt ar augļiem.
8 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
alkohols un vieglie dzērieni
9 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien. Plānojam maijā doties atvaļinājumā uz šo viesnīcu, nezinām vai tur ir tenisa korts. Sakiet, lūdzu, vai ir tiesa?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Sveiki, vai varat lūdzu pastāstīt kur var pusdienot pie viesnīcas vai pašā viesnīcā. Komplektā ietilpst tikai brokastis un vakariņas.
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Es izvēlējos tikai brokastis. Vai būs iespējams ieslēgt ledusskapi un cik tas maksās?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Braucam ar jaunu puisi uz Kipru.Pasakiet vai ir jēga ņemt viesnīcu ar ēdināšanu vai labāk ēst ārpus viesnīcas?Vai tur ir dārgi ēst?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Atbildēt?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Nu šī dziesma vienmēr skan aerobikas beigās vakaros atelā ???
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Es būšu ar bērnu Iliad Beach Hotel jūlija beigās, paņēmām HB ēdināšanu, pasakiet kafejnīcu ar bērnam pieņemamu kvalitatīvu ēdienu, kādus ēdienus var pasūtīt, cik tie maksā, paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Pirmo reizi braucu atpūsties uz Kipru jūlijā-augustā, bet praktiski neesmu pazīstams ar puspansijas ēdināšanu, vienmēr ņēmu all inclusive. Viesnīcu aprakstos pārsvarā "puspansija".
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 12 atbildes
Braucam uz Kipru.Kas ar mums?Izklaidējies un ne par ko nedomā
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl