Jautājumi par KipraLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kipra
Pirmkārt, mani interesē peldēšanās iespēja un ilgstoša lietus iespējamība.
4 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
sinoptiķi raksta no 10.10 lietus, un mums ekskursija no 12.10..
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Daži jautājumi par Kipru visiem pieredzējušiem tūristiem: kāda ir parastā ūdens temperatūra Protarasā maija sākumā? Es saprotu, ka tas nenotiek gadu no gada, bet mani interesē, kam ir kāda pieredze. Varbūt varat ieteikt kādu kūrortu, kur jūra ir seklāka un siltāka? Un vēl viens jautājums Kijevas iedzīvotājiem – kuri lielākie operatori šobrīd strādā Kiprā? Degošie piedāvājumi no aģentūrām, kas strādā ar atlaižu tūrēm, visu laiku lido uz adresātu sarakstu, bet kaut kā negribas “akli” pirkt ekskursiju pa nezināmu TO. Un operatoram zvana pēc līguma parakstīšanas :)
8 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 18 atbildes
Cienījamie speciālisti Kiprā, pastāstiet man, kādi ir laikapstākļi Aijanapā oktobra beigās un aptuveni ūdens. Plānoju no 21.10-29.10. Nevainojiet mani, pēdējās atsauksmes ir datētas pirms 4-5 gadiem.
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Sveiki! Kas šajā laika posmā atradās Kiprā? - Kādi bija laikapstākļi? – Vai jūra bija silta? - Kādus apskates objektus esat apmeklējis? (vēlams mini-atsauksmes)
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Kas bija, sakiet lūdzu, vai jūra ir auksta un kāda ir gaisa temperatūra, vai jāņem līdzi siltas drēbes?
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Es došos no 13. maija
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Lasu, ka Vašingtona ir noteikusi jaunu datumu raķešu triecieniem Sīrijai 7.-8.septembris.Un kas notiks ar pārējiem,tiem,kas izvēlējušies Kipru,Turciju,Šrilanku?Galu galā viņu bāzes atrodas Kiprā. , Turcija, un lidmašīnas lido caur Sīriju?
11 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 37 atbildes
Uz Kipru braucam pirmo reizi.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Saprotu, ka tas ir banāli, bet pēc divām dienām lidojums pacelsies un laikapstākļi uz vietas nelutina.Varbūt kāds, kas tagad ir, pastāstīs, kādi laikapstākļi un ūdens temperatūra jūrā? Vai ir iespējams peldēt.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 12 atbildes
Sveiki, sakiet lūdzu, kad sākas peldēšanas sezona Kurā mēnesī var droši doties uz JŪRU.?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Ēdam janvāra sākumā divos pāros,atvaļinājums tā izkrita.Viesnīcā netaisāmies sēdēt,jūrā peldēties,laikam,arī pazūd,kā būs forši.Ceram uz klusumu viesnīcās un daudzās ekskursijas.Gribu zināt cik auksts būs janvārī ??Un vai ir vērts šajā laikā braukt uz Kipru??Jau iepriekš paldies par atbildēm
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
Kas novembrī atpūtās Kiprā, dalieties iespaidos.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Draugi, pastāstiet man, kas zina, kādi laikapstākļi ir Kiprā decembra beigās un janvāra sākumā. Ļoti gribas jubileju apvienot ar Jauno gadu labā vietā.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labprāt tur aizbrauktu ar ģimeni!
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Kādi laikapstākļi augustā?Vai vakaros paliek vēsāks?Vai jāņem lietussargs vai līst lietus?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Lasīju atsauksmi, ka augustā ūdens ir auksts un nepeldēja !!!Atsauksme ir par Pafosu.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sakiet lūdzu vai maijā jūra ir piemērota peldēšanai?? Vai arī joprojām ir auksts?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Kādi laikapstākļi martā-aprīlī?Vai Aijanapā ir iespējams sauļoties, peldēties?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Mīļie "kiprieši" :) pastāstiet par laikapstākļiem oktobra otrajā pusē Interesē gaisa un jūras temperatūra. Vai ir iespējams peldēt? Cik ērti?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Gribu doties ar meitu uz rudens brīvdienām. Rezervējiet "agrās rezervācijas" viesnīcu. Kā ir novembrī? Vai ir kādi cilvēki? Vai jūs varat peldēties jūrā? Vai izklaides un restorāni ir atvērti? Akvaparks? Vai atrakciju parki ir atvērti? Vai pakalpojumu kvalitāte viesnīcās ir atkarīga no sezonas? Paldies par informāciju. Marina.Krasnodara.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Mēs ar bērnu pulcējāmies Aijanapā jūnija sākumā, un šeit itāļu un ēģiptiešu zinātnieki prognozē cunami. Cik tas ir reāli, īpaši attiecībā uz Kipras austrumiem?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Labie cilvēki, varbūt kāds dzīvo Kiprā vai tikko atgriezies no atvaļinājuma, pastāstiet kāds tur šobrīd ir un cik grādu jūrā? Šis jautājums satrauc līdz maija vidum. Paldies visiem par atsaucību.
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
par
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl