Jautājumi par Ķīnaiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ķīna
Nu tur par istabu uzkopšanu, taksistiem utt.
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Vai varat man pateikt, kur Pekinā atrodas Zīda fabrika? Un kā es varu uz to nokļūt ar sabiedrisko transportu?Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Pastāstiet, cik aptuveni maksā Ķīnā, no firmas drēbēm, paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Sveiki. Sakiet, vai Pekinā joprojām notiek akcija, ko veic Pepsi, izlaižot pārdošanā skārdeņu kolekciju ar Maikla Džeksona portretu? Vai šīs Pepsi burkas joprojām ir pieejamas? Un ja ir, tad pasakiet, kuros veikalos (veikalu adreses, aptuvenā atrašanās vieta), kuros notiek šī darbība? Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Es pirmo reizi dodos uz citu valsti, tik tālu, un vēlos saviem radiniekiem atvest visu, sākot no ceļojuma, ne tikai suvenīrus, bet arī dažas noderīgas lietas. Finansiālās iespējas ir ierobežotas. Lūdzu, pastāstiet, ko un kur var nopirkt.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Lūdzu, ja kāds iegādājās sev mēbeles Pekinā, pastāstiet, kā piegādāja, kā iztīrīja, kur labāk braukt, kur piegāde lētāka, vai kāds var pateikt, kur labāk un lētāk dabūt mēbeles, ko citādi ir izdevīgi ņemt Pekinā remontu?!?!?! Jau iepriekš paldies VISIEM, kas atbildēs.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Braucu uz Pekinu uz dažām dienām, gribu nopirkt 3 kažokus. Vai ir iespējams ievest 3 kažokus, ja to izmaksas nepārsniedz 65 000 rubļu. pēc cenu zīmēm? Un vēl gribēju bērnam nopirkt lietas. Vai viņiem ir jāsaglabā cenas?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kur var nopirkt labas un ne lētas mēbeles, bet biznesam nevis Pekinā.
13 gadiem atpakaļ  •  19 abonenti 8 atbildes
Pastāsti man, lūdzu, vai ir vērts doties uz Ķīnu pēc ūdeles kažoka? Kur tieši ir labāk? Kādas ir cenas? Vai ir lidojumi no Novosibirskas uz 1-2 dienām?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
No Novosibirskas lidojam tieši uz Hainaņas salu. Kur Noaosibirskā vai Sanjā ir labāks Duty Free (kosmētika, smaržas, alkohols)? Es dzirdēju, ka Sanijā ir dārga Duty Free, vai tā ir taisnība?
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
interesē "freebie"
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
kā un kur labāk pirkt mēbeles Ķīnā
16 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl