Jautājumi par Saulainā pludmaleVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Saulainā pludmale
Viņi gribēja paņemt biļeti bez ēdienreizēm, lai dažādi izmēģinātu bulgāru virtuvi, tāpēc no atsauksmēm izlasīju, ka ēdiens Bulgārijā ir lēts; un te man forumā stāsta, ka Saulainajā krastā ēdiens ir ļoti dārgs, ka labāk ņemt puspansiju, jo augļi, gaļa, vīns..... - viss ir dārgs. Iesakiet visu to pašu: cik maksā pusdienas eiro vai dolāros (salāti + gaļa, piemēram), viņu ēdieni ir nacionāli interesanti, augļi ... vai vispār iespējams 10 dienas nepalikt badā, ja ir apmēram 300 eiro divi uz rokas?
9 gadiem atpakaļ  •  14 abonenti 30 atbildes
Vai es varu pasūtīt divas ēdienreizes dienā?
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Labdien! Cik tagad maksā taksometrs? Un kā piezvanīt?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Es nevēlos iegūt infekciju
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
01.06.2014 dodos uz Grand Victoria 4 ar bērnu 3 gadi.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
kur svinēt dzimšanas dienu,varbūt kāds pastāstīs par Khana telti vai Varvaru(Ravda),varbūt Nesebārā ir kas interesants.Būšu pateicīga par padomu.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
Zinu, ka princips ir tāds, ka jo tālāk, jo lētāk, bet gribu, lai arī garšīgs, varbūt kāds speciāli ieteiks kādu iestādi. Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Interesē cenas kafejnīcās, machanos, veikalos, cenas izklaidei pludmalē un pilsētā, ekskursijas, akvaparks. Īsāk sakot, viss, ko jūs zināt. Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 18 atbildes
ļoti gribas tur aizbraukt...
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
vai ir vērts iet?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kopā atpūtāmies un lieliski pavadījām laiku. Meitenes raksta.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 25 atbildes
kādu ēdienu ņemat līdzi ikdienas pārcelšanās uz Bulgāriju?izbraukšana 7:00.
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 11 atbildes
Bērns ir ļoti izvēlīgs ēdienam.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Sveiki, Shipka Hotel (Sunny Beach) Cikos vēlākais jāiet brokastīs?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Par viesnīcu Sredets 3* šogad nevaru atrast atsauksmes. Lūdzu, kas tur bija jūnijā-jūlijā, uzraksti sīkāk kas un kā.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pastāsti man, vai Saulainajā Krastā ir iespējams iznomāt automašīnu?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Es vēlos uzzināt par jūsu iecienītākajām vietām un restorāniem Nesebārā un Saulainajā Krastā. Padalieties ar informāciju, lūdzu? Kur ir labākie zivju restorāni un kādus ēdienus un kur ieteiktu izmēģināt?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Man ir 15, es eju ar draugu un grupu, ar skolotāju. Vai stingri tiek kontrolēts, cik ilgi pats drīkst staigāt pa kafejnīcām un vai vispār tas ir iespējams, vai pa dienu darām ko gribam, piemēram, pludmalē, ar vai bez skolotājas un cikos ceļamies utt. .? Vai mēs sadalām vecuma grupās, piemēram, ja ir kaut kāda programma, viena bērniem līdz 14 gadiem, bet otra, piemēram, no 15 līdz 18 gadiem utt.?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sakiet lūdzu, viņi man pačukstēja, ka viesnīcā ir kaut kādas rokassprādzes (zilas, oranžas..), kuru krāsa nosaka dienas režīmu, kas stingri jāievēro, vai tāda ir?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pastāsti man, ko ņemt līdzi
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Sveiki, Shipka Hotel 3* Sunny Beach, ko jūs varat teikt (jaunam pārim)? Kur doties ekskursijās, vai ņemt brokastis un viss iekļauts, mēs braucam pirmo reizi ...
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Sakiet, vai pietiek ar 250 eiro uz 12 dienām, ja ir iekļautas tikai brokastis? Cik ideālā gadījumā ņemt izklaidei un pārtikai (tātad vidēji)
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Vai papildus pavadošo personu uzraudzībai (no ceļojumu aģentūras) bērniem seko animatori vai kāds cits? Braucu ar draugiem, gribu zināt vai būs iespēja brīvi atpūsties.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Interesē peldēšanās likumība naktī un drošība, vai naktī krastā neiznāk kādas nepatīkamas dzīvas radības un tā tālāk.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Nekad nav bijis šajā viesnīcā. Kas bija - dalieties iespaidos. Vai ģimenei ar 2 pusaudžiem jāiet?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vai ir dārgi ēst restorānā? Šogad viss iekļauts. Mēs nezinām, ņemt vai nē?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Ar bērnu došos uz Pili 2012. gada jūnijā. Gribu paņemt tikai brokastis šajā viesnīcā. Kādas kafejnīcas iesakāt kvalitatīvas un lētas (nosaukumi, kur atrasties, vēlams pie viesnīcas, cik maksā, ko ņemt?)
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 33 atbildi
Vai vecmāmiņas no apkārtējiem ciemiem ved uz tirgu kazas pienu? Gribi dzert! Cik maksā puslitrs litrs?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »