Jautājumi par Saulainā pludmaleCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Saulainā pludmale
Labdien! Pirmo reizi dodamies atpūsties uz ārzemēm augusta beigās-septembra sākumā. Jo budžets ir ierobežots (līdz 12 000 UAH diviem ar vīru) brauksim ar autobusu. Iesakiet tūrisma operatoru braucienam ar autobusu. Kuru viesnīcu labāk izvēlēties? Vai man ņemt VISU viesnīcā vai tikai brokastis un ēst kafejnīcās. Kas jāņem vērā, izvēloties ekskursiju? Vai ir reāli investēt plānotajā budžetā? Paldies.
7 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 22 atbildi
Sveiki, sakiet, vai ir kāds no jums, kas var padalīties iespaidos par šo tūroperatoru?
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Sveiki, vasarā gribu ar draudzeni aizbraukt uz Bulgāriju, Saulaino krastu. Šis ir mūsu pirmais ceļojums. Budžets vienam ir aptuveni 9 tūkstoši UAH, vēlams uz 10+ dienām. Es vēlos labi atpūsties, ciktāl tas ir ekonomisks. Mums ir 18 gadu, tāpēc mēs esam ieinteresēti visās jauniešu Hangout sesijās un izklaidēs. Lūdzu, iesakiet labu tūrisma operatoru, viesnīcu. Mēs varam ceļot ar autobusu vai ar gaisa transportu. Mēs varam no Kijevas, bet labāk no Čerņivci. Paldies
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Par saprātīgu naudu piedāvā tūri uz saulaino pludmali kaiju kūrortā 4*.Pievienojieties, sakiet lūdzu vai lidot ar viņiem, vai tā nebūs krāpniecība? Es lasīju par viņiem daudz negatīvu atsauksmju.
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 75 atbildes
Par tūri jau samaksājām, tikai tad sāku mācīties par vedēju. Tas izrādījās ilturs, un atsauksmes par autobusiem un pašu tūroperatoru nav mierinošas. Var teikt, šausmīgi. Kas gāja ar viņiem, padalieties. Kā iet ar autobusiem? Kas par tiem jāzina pirms ceļojuma? Būšu pateicīgs par jebkādu informāciju!
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 20 atbildes
Sveiki! Varbūt kāds šogad atpūtās Kotvā? dalīties ar informāciju)
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi