Jautājumi par BulgārijaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Bulgārija
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 2 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 2 jautājums
3
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
4
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Bulgārija
Auto nomas izmaksas dienā.
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Ja jā, kur tieši, kāda ir cena, cik ilgs laiks nepieciešams, kā tiek veidota grupa? Mēs braucam uz 9 dienām. Paldies
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Interesē apskates vietas un Sv. Ivana sala, vai ir vērts uz turieni kuģot, cik ilgs laiks nepieciešams, lai apmeklētu salu, vai jāņem līdzi pārtikas preces un cik maksā transfērs četriem turp un atpakaļ. pieaugušie? Vai ir iespējams peldēties jūrā pa ceļam uz salu vai atceļā? Paldies!
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Ko jūs ieteiktu ekskursijām? vai otrādi - neiesaka? patstāvīgi var aizbraukt uz Balčiku, Varnu, ... kā lai zin kur jāiet, nepazust pilsētā karstumā? mūs interesētu parki, interesanti muzeji, apskates objekti (iespējams), kultūras vietas... visi raksta par veikaliem, bet man tie mājās ir apnikuši... gribam atpūtu... mierīgi... patīkami ... nav trokšņains ...
9 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 12 atbildes
Apgaismo mani. Domājam uz vienu dienu aizbraukt uz Stambulu. Jautājums, cik maksā, no kā ņemt, kas prasa laiku, vārdu sakot, interesē visi aspekti.
9 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 11 atbildes
Sveiki! Kas brauca no Saulainā Krasta ekskursijā uz Rumāniju, lūdzu, padalieties savos iespaidos! Vai ir vērts pavadīt divas dienas atpūtai?
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 17 atbildes
Aicinu palīdzēt maršruta SB-Sozopole sastādīšanā. Vēlamies īrēt auto SB un braukt uz Sozopoli. Jautājums ir par to, kuras vietas šajā maršrutā ir labāk apmeklēt, lai redzētu un novērtētu šo vietu skaistumu.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Pirmo reizi dodos uz Bulgāriju maija beigās, dzirdēju daudz laba. Bet es dodu priekšroku aktīvai atpūtai, lai nepavadītu 10 dienas viesnīcā paēst un dzert, bet apskatīt apskates vietas, kādas vēsturiskas vietas, varbūt kādus tempļus, lai ir iespaidi, nevis pastāstīt, kāda sieva vācietei. ir vai angļu vīram ir un kāda tauta cik dzer. Braucam uz Sunny Beach hoteli, šķiet, tāpēc jautājums vai ir ko redzēt, cik maksā, un tiešām aptuvenās cenas šim un tam. Man nepatīk kaut kur iet, nezinot, cik daudz ņemt līdzi, nevēlos airēt visu, kas man ir mājās, bet paņemt arī mazliet nav variants, ja jūtu, ka man nav naudas pietiek, sāku nervozēt un atpūšos ne par ko. Būšu pateicīgs, ja būs kāds, kas pastāstīs, padalīsies, kas tur ir un kā un par ko.
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 16 atbildes
Jūlijā es došos uz Saulaino Krastu. Interesanti, kur jūs varat doties vai doties tur.
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 11 atbildes
Esmu jau lidojis uz Bulgāriju un atgriezies mājās Ukrainā. Man ir Bulgārijas multivīza uz sešiem mēnešiem līdz 30.01.2014. Vai to var izmantot, lai dotos ceļojumā uz Rumāniju?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
vai kāds var man pateikt ... kā nokļūt no Varnas uz Nesebāru .... kā labāk, ērtāk ...
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Viņi noformēja dubultvīzu Stambulas apmeklējumam, taču, izlasot atsauksmes par šo ekskursiju, šaubījās, vai ir vērts uz turieni doties. Vai tiek piedāvāti citi varianti? Un vēl jautājums: kur es varu atrast turku apģērbu veikalu Wai-ki-ki (Bulgārijā, nevis Stambulā)?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 17 atbildes
Es dodos atpūsties uz St. Vlas ar 2 mazbērniem (7 un 9 gadi) Pastāstiet man par ekskursijām. Pateicos jau iepriekš.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Lūdzu, pastāstiet mums, kas bija, par šādām atpūtas ekskursijām: 1. Makšķerēšana. 2. Džipu safari. 3. Vakara pastaiga uz jahtu.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Pirmo reizi braucu uz Bulgāriju ... gribu apmeklēt interesantas vietas ... kur šodien var nopirkt biļetes uz ekskursijām, kādas vēl interesantas vietas varat ieteikt ... un kas bija Bell View Hotel . .. raksti...
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Kopā ar mani ceļo mamma, 68 gadi un meita, 11. Kurp doties, lai visiem nebūtu nogurdinoši un interesanti?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Vai kāds var pateikt, kur Plovdivā atrodas ādas fabrika (somas, jakas) un kā tur nokļūt, adresi (koordinātes)
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Pašiem ... uz Botānisko dārzu ... un atpakaļ
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
ja iespējams, sīkāk
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki! Es lūdzu jūsu palīdzību, jo pirmo reizi dodos uz Bulgāriju un vēlos apmeklēt Saulainā Krasta (un ne tikai) apskates vietas. Pateicos jau iepriekš. Varbūt kāds atpūtās Karolīnā un var kaut ko pastāstīt? Pateicoties!
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Interesē izmaksas, ilgums un patiešām iespaidi par ceļojumu.
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 25 atbildes
Mēs ar sievu atpūtīsimies Obzorā (Bulgārija) 2012. gada augustā. Kura ir interesantākā ekskursija, uz kuru ir vērts doties un cik tā maksās?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Man nav daudz naudas, lai dotos uz Bulgāriju, cik aptuveni maksās ekskursijas?
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Braucam uz 14 dienām ar pusaugu meitu, gribas ne tikai vēderu sasildīt, bet arī kaut ko redzēt. Iesakiet interesantas ekskursijas.
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
TORO NEGRO 3* Čaikas rajons, Zelta smilšu reģions.Kā ekonomiskāk nokļūt Nesebārā? Cenas?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Kurš atpūtīsies Bulgārijā SB zonā, pēc brauciena atstājiet informāciju par ekskursiju izmaksām. Pajautāju Balčika aģentūrām - cenas kaut kā debešķīgas.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 13 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl