Jautājumi par Bulgārijaiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Bulgārija
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 2 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
3
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
4
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Bulgārija
Interesanti, vai Burgasā Bulgārijā ir iespējams iegādāties zīmolu lētāk nekā Krievijā.
6 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Vai pēc Bulgārijas apmeklējuma esat domājis par īpašuma iegādi tur? Vai ir vērts tur pirkt īpašumu? Ja jā, kādam nolūkam, kam? (sevis, bērni, vecāki).
9 gadiem atpakaļ  •  13 abonenti 21 atbildi
Burgasā tagad ir jauna lidosta.Kas tur par Dutik? Mani īpaši interesē cenas!
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Vai tuvumā ir vieta, kur iegādāties rožu eļļu?
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Sveiki. Kurš ir Kranevo vasarā vai jau tur? Kā ir šogad? Kādi jaunumi, labās un sliktās izmaiņas...
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Mēs neko daudz nezinām par sausajiem vīniem. Labākie, ko viņi atveda mājās, bija vīni no Rumānijas. Kaut kā no Bulgārijas nestrādā. Es vienmēr konsultējos ar pārdevējiem, bet ne gluži tā, kā gribēju. Iesakiet, ko pirkt? Vīns nedrīkst būt skābs, ne lēts, ar bagātīgu aromātu. Man ļoti garšo vīni no karaliskā pagraba Balčikā. bet tie nav sausi. Pēdējo reizi viņi to paņēma uzņēmuma veikalā Pomorijā par 10 levām, bet arī ne pārāk daudz.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 21 atbildi
Mīļās meitenes, sakiet, lūdzu, vai Bulgārijā ir iespējams iegādāties lietas no Denisa Simačeva? Ja saskaras, tad: Kur? Aptuvenā cena? Kvalitāte?...
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
veikala adrese un kā tur nokļūt
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki, kādas ir Saulainajā krastā cenas peldkostīmiem, cepurēm, flip flopām, vai ir vērts pirkt uz mājām (Minska) vai tur ir lētāk?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Kas ir iekļauts un par ko ir jāmaksā un cik???
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Pabeigta konstrukcija Pabeigtas mājas celtniecība Bulgārijā piedāvā Jums kompleksu risinājumu būvniecības problēmām Bulgārijā – no projekta dokumentācijas noformēšanas līdz visa būvdarbu apjoma realizācijai. Mūsu uzņēmums veic nekustamo īpašumu projektēšanu un būvniecību Bulgārijā kompleksā ar visām inženierkomunikācijām, ieskaitot autonomo elektroapgādi, apkuri, kanalizācijas sistēmas. Būvniecībā izmantojam tikai kvalitatīvus būvmateriālus. Visos projekta īstenošanas posmos strādā dažādu specialitāšu augsti kvalificēti speciālisti. Gatavās kotedžas celtniecība Bulgārijā ar apdari, ieskaitot materiālus: • Ekonomiskās iespējas no 220 eiro m2 Cenu nosaka daudzi faktori, piemēram: • platība • stāvu skaits
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Bez kā jums nevajadzētu parādīt sevi mājās pēc brīvdienām Bulgārijā?))) Atsevišķi interesē jautājums: kādas konfektes-šokolādes viņiem tur ir? Vai ir vērts pirkt, lai to atvestu uz Ukrainu?
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Gribu iepirkties (nevis suvenīrus) - šaubos vai vilkt no Borispoles "Duty-free" un vai pirkt atceļā Burgasā, lai nesaburzītos koferī. Paldies draugi!
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Pastāsti man, kur un par ko Nesebārā??
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Nesebārā atpūtīsimies un man vajadzēs sazināties ar kosmetologu (lai veiktu vaksāciju), vai kādam ir kontakti?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki. Lidoju uz Bulgāriju / Albenu / Magnolia, vai tur ir iespējams iegādāties visu nepieciešamo labu un kvalitatīvu apģērbu atpūtai jūnijā-jūlijā? piemēram: peldkostīms, flip flops, šorti, t-krekli? Vai arī labāk visu ņemt līdzi? Paldies visiem)
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Papildus ekskursijām es vēlētos labi iepirkties dabūt?Varbūt?Saka,ka ir labas un lētas drēbes,pastāstiet,kuru tas interesēja!
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Marta vidū dosimies atvaļinājumā. Jau sen gribēju nomainīt slēpes, vai ir vērts tās pirkt Borovecā?
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Gribu izdomāt, cik eiro minimums jāņem līdzi, lai pensionāram ar pieticīgiem pieprasījumiem pietiktu nedēļai.
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Что обычно покупают в Болгарии ( как сувениры и просто вещи). К примеру из турции я привозила кожаное пальто и куртку на себя, комплекты полотенец... это было значительнее дешевле чем в России. Что обычно привозят из болгарии ? Выгодно ли там покупать украшения (серебро) ? В общем поделитесь все своим опытом.
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl