Jautājumi par AustrijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Austrija
Kādam bija Austrijas vīzas atteikums? Skatiet skenēšanu, lai redzētu.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
tad cik dienas es varu atbraukt uz ASV bez vīzas???
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Es pieteicos vīzai uz Austriju (rezervācija, biļetes - viss uz Austriju) Ungārijas vēstniecībā, jo tika norādīts, ka Ungārijas vēstniecība izsniedz vīzas t.sk. un uz Austriju. Izsniedza vairāku vīzu ŠENGENAS ALLAMOK - Ungārija. Kā tad ar noteikumu - ieceļošanas valsts ?, kā es varu šo visu izskaidrot robežsargiem (lidoju caur Somiju) ?, ko tad darīt ar jaunas vīzas saņemšanu?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Dodamies atvaļinājumā uz Austriju, bet ar WizzAir lidosim caur Memmingenu (Vācija). Mēs vispār neplānojam dzīvot Vācijā. Kurā vēstniecībā man pieteikties - Austrijas vai Vācijas?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
, nav iesaiņots lidostā?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Cienījamie foruma lietotāji, lūdzu, palīdziet man saprast vienu problēmu. Uz Spāniju lidojam ar tiešo reisu. Gribam atgriezties caur Vīni. Un tad radās šāds jautājums: vai ir iespējams ar VIENOTAS Spānijas Šengenas esamību iziet no lidostas un pastaigāties uz 8 stundām, un tad lidot uz Ukrainu, vai arī mūs vienkārši nelaidīs no lidostas . Būšu pateicīgs par atbildēm.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Viņi noformēja vīzu bērnam Austrijas vēstniecībā, bet viņi nedeva pilnvaru, ko man darīt?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Man ir draugi Austrijā, bet, lai iegūtu Austrijas vīzu, nepieciešama personīga klātbūtne vēstniecībā. Vai es varu palikt Austrijā ar Čehijas vīzu, un vispār ceļot pa Eiropu???
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 12 atbildes
Vai man ir nepieciešama vīza, lai ceļotu caur Vīnes lidostu? Neatradu atbildi uz šo jautājumu. Man ir Ukrainas pilsonība un termiņuzturēšanās atļauja Rumānijā. Jums jātiek cauri Vīnei no Rumānijas uz Krieviju un tad atpakaļ. Nav nepieciešams atstāt lidostas teritoriju. Lūdzu, pastāstiet man, kur atrast atbildi uz šo jautājumu. Liels paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Nopirka biļetes uz Vīni. Uz Čehiju gribam tikt caur Austriju, t.i. vispār 2 dienas jāpaliek Vīnē un 5 dienas Čehijā. Kādu vīzu taisīt, kādi dokumenti nepieciešami, vai var būt kādas problēmas? Kurš ceļoja šādi?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Nopirka biļetes uz Vīni. Uz Čehiju gribam tikt caur Austriju, t.i. vispār 2 dienas jāpaliek Vīnē un 5 dienas Čehijā. Kādu vīzu taisīt, kādi dokumenti nepieciešami, vai var būt kādas problēmas? Kurš ceļoja šādi?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Labdien. Sakiet man, lūdzu, kādas grūtības var rasties, atverot vīzu uz Austriju? Mani samulsina zemā oficiālā alga. Vai viņi pārbauda sertifikātā ierakstīto skaitļu precizitāti, vai var uztaisīt "viltus"?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai ir iespējams eksportēt sporta uzturu no Austrijas? Vai muitā ar to būs kādas problēmas?
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Janvārī dosimies uz Austriju. Ar ko jāaprīko automašīna, lai policija varētu mierīgi gulēt, un mēs netērējam papildu naudu stulbiem sodiem?
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Kad Slovākija pievienojas Šengenas zonai?
16 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl