Jautājumi par AustrijaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Austrija
Pastāsti, lūdzu, kā rezervēt biļeti autobusam Vīne-Prāga-Vīne?Plānoju izbraukt no Vīnes autoostas uz Prāgu ar STUDENT AGENCY autobusu,palikt Prāgā 5dienas un atgriezties Vīnes lidostā.Biļetes ir pārdod vietnē sekojošā veidā.Ja es pērku biļeti Vīnes autoostā, tad reversais meklētājs izsniedz autoostu. Vīne Kā es varu rezervēt biļeti šim autobusam, lai nokļūtu no Prāgas uz lidostu. Ja biļete rezervējot ir tikai uz Vīni, kā es varu nokļūt Švečatas lidostā?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Cena 45 eiro. Iekļauts: brauciens pa svinīgi izgaismoto Ringu, tad kāpšana Vīnes augstākajā kalnā - Kālenbergā, tad vakariņas Grinzingas ciemā tautas mūzikas skaņās (kaut kā miglaini - dzīvā tautas mūzika vai fonogramma?) ? Tā kā programma nav īpaši bagāta par šādu cenu, man šķiet, ka kaut kas ir nedaudz dārgs.
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 27 atbildes
Ekskursijas paketē ir rakstīts: reģistrēšanās viesnīcā Klāgenfurtē.Tā vietā, lai brauktu uz Insbruku, es gribu doties uz Zalcburgu. Autobuss, cena, brauciena laiks - sakiet, lūdzu
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Es būšu Celamzē oktobra pirmajā dekādē. Braucu ar sabiedrisko transportu. Es nebraucu ar mašīnu.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl