Jautājumi par AustrijaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Austrija
Plānojam palikt 3-4 naktis. Ar muzejiem utt. skaidrs. Bet ar transportu ne tik daudz. Kaut kā agrāk nebija vajadzības. Kam patika pastāstiet!
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
1) Ja es nemaksāšu par bagāžu, bet ņemšu tikai ļoti mazu mugursomu, vai man ar to pietiks? Vai tomēr labāk ir piemaksāt par parastu mugursomu?(ceļojums uz nedēļu uz Vīni un Maby Milan) 2) Cik saprotu, internetā ir lētāk ņemt, bet jautājums kad. Vai tagad cena būs tāda pati kā pāris dienas pirms izlidošanas?
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Sakiet lūdzu, pārvietojoties no lidostas uz Vīni, mēs gribam izmantot S-7 līdz dzelzceļa stacijai.Tad 2 pieturas ar metro (U) Vai man ir jāpērk papildus biļete?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Pastāsti man,kā notiek naudas izņemšana par viesnīcas numura rezervēšanu?Vai par viesnīcas numuru var norēķināties skaidrā naudā vai stingri ar karti?Ja izbraucot izņemt naudu no kartes,kā notiks konvertācija?Par pirmo reizi vēlos rezervēt viesnīcu viena pati, tāpēc ir tik daudz jautājumu!Atvainojiet!!!
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Brauciens diviem, ģimenes atpūta. apstāties Vīnē, izstrādāt maršrutus katrai dienai Austrijā.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sakiet, vai no Vīnes (lidostas) uz Zalcburgu ir ērtāk un lētāk nokļūt agrā rītā ar autobusu vai vilcienu? Kas ir lētāk, iegādājieties Vienna Card vai ceļojumu karti vairākām dienām. Mēs esam 5 cilvēki, no kuriem divi ir 10 gadus veci bērni. Pateicos jau iepriekš
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 15 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl