Jautājumi par AAEVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par AAE
Meklē informāciju par Alwathba fosilajām kāpām Abū Dabī. Lūdzu, ja kāds kaut ko zina, priecāšos par jebkuru informāciju. Zinu, ka no Abū Dabī jābrauc 40 minūtes - 1 stunda, ka transports tur neiet, vajag ņemt taksi vai īrēt auto.
2 gadā atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
AAEDubaija
Neesiet lēts slidas, ekskursijā ir paredzētas brokastis un vakariņas.
3 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki, pastāstiet man, vai ir reāli nokļūt Šārdžā no viesnīcas kājām, (man patīk staigāt), kāds ir nobraukums, pretējā gadījumā dažādās vietnēs ir atšķirīga informācija.
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Sveiki, pastāstiet man, vai ir reāli nokļūt Šārdžā no viesnīcas kājām, (man patīk staigāt), kāds ir nobraukums, pretējā gadījumā dažādās vietnēs ir atšķirīga informācija.
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki! Dosimies atpūsties 2018. gada septembrī pirmo reizi ģimene uz AAE, līdzi ir 1,5 gadīgs bērns. Ieteikt, ko var redzēt no galvenajām atrakcijām, lai bērnam tas neradītu stresu, jo. viņam nepatīk ilgi braucieni sabiedriskajā transportā.
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
vai ir vērts lietot HB maltītes veidu šajā viesnīcā? Pirmo reizi plānojam ceļojumu uz AAE. Pēc operatora domām, starpība starp BB un HB ir 23 000 rubļu par 10 naktīm diviem. Cik vidēji izmaksā paēst diviem kafejnīcā, restorānā ārpus viesnīcas? ieteikt kafejnīcas netālu no viesnīcas, kā arī galveno apskates vietu zonā
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Sveiki! Vai varat, lūdzu, pastāstīt, vai viesnīca nodrošina bezmaksas transporta pakalpojumus uz Dubaiju?
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
AAEDubaija
Sveiki. Konsultējiet, kur nevar dārgi, un pats galvenais, par vienkāršām plastmasas Ukrainas tiesībām īrēt automašīnu Dubaijā?
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Mēs apmetīsimies viesnīcā Golden Tulip. Lai ceļotu uz Dubaiju, vispirms ir jāpapildina karte vai jāiegādājas viena biļete. Tas ir tālu no autoostas, ejot ar kājām, vai arī transportā ir jāiztērē 10-12 dirhami. Dubaijas transporta pārvalde atbild, ka Šārdžā joprojām ir pilnvaroti tirdzniecības aģenti. Kur tos meklēt?
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Ja jā, cik tas maksā? Paldies
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
Ja ir, kādas ir cenas, un kā ir izdevīgāk ņemt AL viesnīcā vai HB? Es ceļoju ar bērnu
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
vēl