Jautājumi par AAEiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par AAE
AAEDubaija
Tie. No kā "par santīmu" var gūt vislielāko prieku?
4 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
AAEDubaija
Vēlos atvest oriģinālo lustru kā piemiņu
5 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 24 atbildi
Sveiki. Mani sauc Tatjana. Es plānoju ierasties Dubaijā. Un pērciet rotaslietas un sudraba rotaslietas. Pastāstiet, lūdzu, nosacījumus preču eksportam no šīs valsts. Es esmu no Kazahstānas un ho
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien! Kur vislabāk iegādāties rotaslietas un apģērbu par lētāku cenu? Vai arī labāk pirkt tepat Astanā? Pateicoties
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
AAEDubaija
Vēlos pirkt divus jaunus iPhone, ņemšu paciņās rokas bagāžā. Vai man Kijevā būs problēmas ar muitu?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Drīzumā došos atpūsties uz Šārdžu. Pārliecinu vīru paskatīties uz kažokiem, bet nezinu, kur iet, lai nekļūdītos un netiktu maldināts. Es lasīju daudz pozitīvu atsauksmju par Condor, pastāstiet man, kas tur bija, kādus iespaidus jūs no tā guvāt?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
AAEDubaija
Sakiet, lūdzu, kur var iegādāties lētu aprīkojumu: fotoaparātu, planšetdatoru, datoru, telefonu?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
AAEDubaija
Cienījamie tūristi!Vai ir iespējams iegādāties aitādas mēteli?Padalieties ar adresēm un cenu secību par šo tēmu,ja ir pieredze!)Viesnīca atrodas pilsētas centrā pie vecā Deiras bazāra.Paldies jau iepriekš!
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
AAE
Pastāsti man, cik maksā iPhone 5s Dubai Mall? Es plānoju ceļojumu uz 2014. gada janvāri. Paldies
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Mēs vēlamies ņemt līdzi augļus (mango). Visur raksta, ka rokas bagāžai jābūt noteikta izmēra. Ko darīt, ja soma ir lielāka? Vai viņi nepietrūks? Ieteikt, kā vislabāk un bez sekām atvest augļus mājās
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai jūs varat glabāt naudu seifā? Cik tas ir uzticams? Vai kažoku var droši glabāt istabā?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai Emirātos ir iespējams iegādāties ādas mēteli. Pastāsti man, kur?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Cienījamie ceļotāji! Mums patiešām ir vajadzīga palīdzība no tiem, kas nesen bija Šārdžā. Pēc taviem "karstajiem iespaidiem" lūdzu padomu. Es dodos ar savu dēlu uz Lords Hotel Sharjah, es paņēmu tikai brokastis. Mani jautājumi: 1. PĀRTIKA. Kur es varu pabarot savu mazuli un pati paēst pusdienas un vakariņas? Cik maksā viena maltīte? 2. NAVIGĀCIJA. Baidos apmaldīties :) Vai viņi pārdod kartes krievu vai angļu valodā ar ielu un/vai nozīmīgu vietu nosaukumiem. Vai kāds var ievietot saiti, lai to izdrukātu. 3. PIRKUMI. Nepieciešamas konkrētas adreses, kur LĒTI, bet KVALITATĪVI var nopirkt pie VIETĒJIEM Amatniekiem: aitādas mētelis, rotaslietas, mājas tekstils, apavi, soma, drēbes... UZMANĪBU!! ZARA un citiem neinteresē ķēdes veikali, tie ir vairumā Maskavā :) 4. Nu tie kas bija manā viesnīcā var dot vērtīgus padomus :)
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Draugs vēlēsies pasūtīt viņai pirkt
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Dīvaini, visi saka "visur vajag kaulēties, ja gribi pirkt drēbes ar atlaidi", es nesaprotu, tu atnāc pie kaut kādas Zaras un saki: "Šeit es, lūdzu, šī blūze, nevis par 1500 bet par 1000. Vai tā tam jānotiek??
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
cenas
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
tirgos
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
AAEDubaija
...ar to domājot Japānā ražotus telefonus
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
AAE
Cenas, dizains, garšas. Pudeles ir ļoti skaistas. Kas ar garšu???
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 11 atbildes
AAE
Plānoju Dubaijā (pilsētā, nevis Duty-free - ar viņu viss skaidrs) nopirkt pāris pudeles arābu eļļas smaržu vai aerosolu. Vai drīkst vest rokas bagāžā, bail ņemt bagāžā - saplīsīs, iztecēs utt.? Dalieties pieredzē, kā transportējāt, kā iepakojāt, vai ar šo bija kādas problēmas?
11 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 12 atbildes
Vai viesnīca piedāvā bezmaksas transporta pakalpojumus uz Dubaiju un Fudžeiru. Vai ir ierobežots bezmaksas braucienu skaits vienā uzturēšanās reizē?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
vai kāds var iet?????????????
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
braucam uz Sandy Beach Hotel, pie DR mammas, 21. vajadzēs pasūtīt ziedus. kā to izdarīt no viesnīcas un cik tas maksās? kas zina, pastāstiet man, lūdzu)
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Sveiki mīļie tūristi!Šis jautājums ir daudz rakstīts par kažoku pārpilnību AAE.Vai tiešām tur var nopirkt labu aitādas kažoku?Padalieties ar adresēm un cenu secību par šo tēmu,ja ir pieredze! ) Pateicos jau iepriekš!
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
AAEDubaija
Sakiet, lūdzu, kur Dubaijā var norēķināties ar karti (tirdzniecības centri, metro, autobusi, taksometri, ekskursijas, atrakciju parku, muzeju biļetes), un kur pieņem tikai skaidru naudu? Liels paldies jau iepriekš.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
vēl