Jautājumi par AAECeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par AAE
Un vai kāds man var pateikt, kāda ir atšķirība starp FB un Visi izņemot bezmaksas alkoholu. Paldies!
6 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
AAE
Un kā ir ar uzskatiem, ja jūs kalpojat sev? Vai ir kāda e-vīza? Būs vajadzīga tikai pase, uz nedēļu negribētu ne konsulātam, ne ceļojumu aģentūrai dot.
7 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 21 atbildi
AAEDubaija
Gribam ar puisi lidot uz Dubaiju, izvēlējāmies gan to, gan viesnīcu, bet tā kā lidojam pirmo reizi, tad joprojām nezinu ar kuru aģentūru sazināties... Palīdziet, lūdzu.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
AAE
Mēs esam TA. Mēs rezervējām ekskursiju.Apstiprinājums nāca no viesnīcas. Maksa operatoram nebija. Taču tūristi no ekskursijas atsakās. Operators noteica sodu 100% apmērā. AAE valsts. kā panākt, lai mēs nesaņemtu naudas sodu?
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
dodamies atpūsties Fudžeirā, izbraukšana no Kijevas.Lūdzu ieteikt tūrisma operatoru
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 10 atbildes
AAEDubaija
no 29.12 līdz 03.01 pārdošu ekskursiju uz 2 Dubaijā. Mans brauciens tika atcelts, jo man neļāva atstāt darbu. Izmaksas ir 15 tūkstoši UAH. diviem. Ir iespēja izvēlēties viesnīcu, jo bija rezervācija vairākiem variantiem. Visi jautājumi pa tālruni 099-044-32-72 (Veronika). Steidzami zvanīt.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
AAEDubaija
Tik daudz sliktu atsauksmju .Bērni nopirka 10 nedēļas klubu par lielu naudu.Nekad nevarēju aiziet.Tagad mēs ar vīru sanācām kopā.Es ļoti uztraucos vai paliksim uz ielas ierodoties Emirātos.Mēs vēl vajag depozītu 500 eiro.Vai tiešām mums atdos?Lūdzu atbildiet ja kāds gāja.Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
AAEDubaija
Plānoju 14.janvāri uz 2+2,baidos uzskriet situācijā. kad nauda samaksāta, un tūre .... bye-bye .... No kā pirkt tūri? Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
AAE
Pastāstiet, lūdzu, uz kādām izmaksām AAE nesezonā ir jākoncentrējas! Vai ir vērts gaidīt karstos piedāvājumus??? Interesē lētākās iespējas (pilsētas viesnīcas)
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 10 atbildes
AAEDubaija
Sveiki!!! Mani interesē saites uz meklētājprogrammām ekskursijām pa AAE ar labākajiem piedāvājumiem!!! Es dodos uz AAE jūlijā-augustā" Pastāsti man, lūdzu!
11 gadiem atpakaļ  •  14 abonenti 13 atbildes
AAE
Gribas ne tikai pagulēt pludmalē, bet arī redzēt ko interesantu, un protams ne bez diskotēkām, krogiem utt. jūnija beigas. Iesakiet, kuru ceļojumu aģentūru izvēlēties un kūrortu.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
AAEDubaija
Labdien! Nopirkām tūri uz 15 dienām bez ēšanas, bet ar nakšņošanu Green Hous hotelī (Šārdža). Īstenībā mēs tur nedzīvosim, dzīvosim pie radiem, vienkārši ekskursija ir lētāka nekā pašam lidot. Pastāsti man, vai ir nepieciešams reģistrēties viesnīcā? vai arī pietiek piezvanīt sapulces ballītes gidam un pabrīdināt?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Kas būs no 12.12.2012???
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
AAEDubaija
Gribu iegādāties pēdējā brīža tūri, bet visi baidās, ka tā var beigties slikti. Ka ļoti slikti dzīvot pilsētas viesnīcā un braukt ar autobusu uz pludmali.Tur neviens ne par vienu neatbild.Cita lieta ir pludmale pie viesnīcas.Ir piedāvājums līdzīgā viesnīcā bez ēšanas. Izrādās, ka nav ne pludmales, ne ēdiena. Es gandrīz nezinu angļu valodu, kā es varu tur dabūt ēdienu un nokļūt pludmalē?) Un, iespējams, nav ļoti ērti iet vienam? Vīrs paliek ar bērnu, draudzene kārtējo reizi nevar.Ļoti gribu uz AAE Pastāsti man, kā tur izdzīvot līdz minimumam bez šika? Kā nokļūt pludmalē, kur paēst? Es pirmo reizi varu uzkrāties ar desu, bet droši vien viņi to nedrīkstēs ienest. Nepieciešams pēc iespējas vairāk informācijas. Gribu aizbraukt gandrīz, palīdziet JEBKURU padomu, būšu ļoti pateicīga. Mūsu
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 50 atbildes
AAE
Tūrisma aģentūrā teica, ka neuzticams tūrisma operators.
12 gadiem atpakaļ  •  15 abonenti 28 atbildes
Kur Berat?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
AAEDubaija
Man ir 23 gadi, neesmu precējies, gribu viena pati doties uz AAE maija sākumā. Internetā lasīju par visām grūtībām vīzas saņemšanā un par negodīgām ceļojumu aģentūrām, kas sola daudz, neko nedara, kā arī nokavē termiņus. Vēlos uzzināt, pie kā labāk vērsties, lai ātri un efektīvi veiktu ekskursiju?
12 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 49 atbildes
AAE
Palīdziet man izvēlēties, kur palikt? Ceļojam ar 4-5 gadus veciem bērniem, tāpēc gribētos neuzbāzties ar ēšanu, lai pludmale ir blakus un silts. Paldies jau iepriekš
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 12 atbildes
AAE
Par Capital Tour ir daudz negatīvisma, vēlos uzzināt par citām tūrisma firmām (tūroperatoriem), kuras pēdējo pāris mēnešu laikā ir devušās uz AAE, lūdzu atbildiet!Vai uz AE varat ceļot jebkurā gadalaikā ? lietus vai citi ne piemērotākie atpūtas periodi? Ir vērts ņemt tikai brokastis un ar ēdienu principā nav nekādu problēmu-viss blakus, kvalitatīvi un cenu zīme par pieņemamu cenu (kā Taizemē) vai brokastis-pusdienas vai brokastis-vakariņas ir labākas?Paldies visiem, kas atbild Jau tagad esmu pateicīgs par jebkādām atbildēm. Protams tā ir taisnība :)
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
AAEDubaija
Gribu brīdināt ceļotājus, lai nekādā gadījumā nesazinās ar tūrisma operatoru no Dubaijas "Royal Park Service"! AAE nav lēta valsts, bet tādu servisu nebiju redzējis! Es gribēju atstāt atsauksmi, bet kaut kādu iemeslu dēļ tas vietnē nedarbojas (atsauksmju lauks pazūd).
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
AAEDubaija
Sveiki. Taisījāmies doties uz AAE, ceļojumu aģentūra piedāvā doties caur Join Ap. Es lasīju daudz negatīvu atsauksmju, taču tās visas bija datētas ne vēlāk kā 2011. gada martā. Vai kāds nesen ir izmantojis šīs MOT pakalpojumus AAE virzienā? Kā ir ar saimnieku? Es negribētu iekļūt ... Jau iepriekš paldies par atbildēm.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
AAEDubaija
Pastāsti man, kuru tūrisma operatoru izvēlēties ceļojumam uz AAE no Kijevas? Mani interesē tūroperators, nevis aģentūra, jau iepriekš paldies par palīdzību
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 12 atbildes
Oktobra beigās plānojam braucienu uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Kādi ir ieteikumi tūres iegādei.Vai labāk iepriekš vai tuvāk oktobrim? Kāda ir cenu secība šajā periodā 7-10 dienām 3 personām? Paldies jau iepriekš
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
AAEDubaija
Labdien! Es gribu doties uz Dubaiju, lai nopirktu automašīnu. Atradu vienu ceļojumu aģentūru, kas piedāvā ekskursijas automašīnas iegādei. Sapulcējiet 20-30 cilvēkus un dodieties uz nedēļu. Izmeklēju visu internetu, atsauksmes 0. Būšu ļoti pateicīgs, ja atbildēsit uz manu jautājumu.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Dalieties iespaidos. Mēs lidojam 18.03 Esam lasījuši dažas sliktas atsauksmes.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Pastāsti man, kurš devās no Natalie Tours? Kā klājas tūrisma operatoram?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
AAE
izbraukšana no Kijevas
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
vēl