Jautājumi par AbhāzijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Abhāzija
8 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Добрый день! После долгих мытарств и адекватной оценки своего бюджета (плюс несвоевременного оформления загранника моим мужем) остановили свой выбор на Абхазии, Гагра, отель Райда. Планируем поездку с 20 июля 2015 на 2 недели. Двое взрослых и малыш 2,5 лет. Почитала отзывы, посмотрела фотки, в принципе все норм. Может быть кто-то совсем недавно останавливался в этом отеле и есть по нему какая то свежая информация (потому что большинство отзывов столетний давности, хотя есть и вроде бы свежее), но все же. Буду очень благодарна если кто-то что-то расскажет и поделится своим опытом. Единственное наверное, за что я оооочень переживаю, это как бы нам не подцепить ротовирусную инфекцию (нам я имею ввиду ребенка) поскольку очень много рассказов в инете на эту тему. Мы из тех родителей, который на отдых собой берут отдельный чемодан с лекарствами на все случаи жизни)))но все-равно как-то боязно. Может быть есть какие- то определенные правила соблюдения мер безопасности?) В любом случае любая информация или какие-то личные рекомендации будут мне полезны! Заранее спасибо всем откликнувшимся)
9 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Meklējam viesnīcu vai pansionātu atpūtai ar gadu vecu bērnu un 3 ēdienreizēm dienā "Zviedru galds"
10 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 18 atbildes
Labdien, no 7. līdz 22. augustam 2014. Vēlamies atpūsties Jūsu viesnīcā. 2 pieaugušie. 1- bērns 5 gadi 2- 1 gads 7 mēneši Cik maksā uzturēšanās ar pārtiku. Un 4 guļamistabu istaba. Paldies.
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
elektroniskā cigarete nav vienreiz lietojama
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
samaksājot par sevi biļeti no organizācijas, paņemiet līdzi uz pansionātu 9 gadus vecu bērnu bez ārstēšanas
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Dārgie draugi! Lūdzu, palīdziet man atrast sanatoriju manai mātei Abhāzijā. Viņa kategoriski nevēlas doties uz Krimu, viņa jau ir bijusi Baltijā. Viņš vēlas redzēt Abhāziju un saņemt medicīnisko palīdzību. Tāpat kā lielākajai daļai sieviešu pēc 50, viņai ir diezgan daudz čūlu, bet galvenie ārstēšanas virzieni ir nepieciešami elpceļos (viņa nesen slimoja ar plaušu karsoni), sirds un asinsvadu slimībām, iespējams, muskuļu un skeleta sistēmas slimībām - tas būtu super. Es lauzu galvu, meklējot internetā informāciju par sanatorijām. SVARĪGI: mana maska ​​joprojām ir tāda pati, tāpēc būtu labāk, ja vieta būtu pēc iespējas drošāka. Un, protams, jūra ir tuvu. Lūdzu ace palīdzību!!!
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 26 atbildes
Nepieciešams tiešs tālruņa numurs, bez starpniekiem.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Laba diena visiem! Un kam izdevās atpūsties jaunajā viesnīcā Amran, kas tika atvērta 2012. gadā (Pionerskaya st., 5)? I-netā joprojām ir ļoti maz atsauksmju, šeit vietnē tā vispār nav ... Mēs decembrī dodamies uz Gagru.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
gribu iet
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki! Pastāstiet kāds par lietotu Mia.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Nezinu, viesnīca vai viesnīca Gagrā, atpūtos 07.2012, patika
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Bērnam 5 gadi, vecāki šķīrušies, tēvs meklēts, māte vēlas ar bērnu atpūsties Abhāzijā, bet otrā vecāka piekrišanu paņemt nav iespējams (tiesu izpildītāji nevar atrast bijušo vīru) .
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Dzirdēju, ka tādas problēmas radās uz robežas ar Ukrainu, bērnus nelaida iekšā, prasīja tīru (nelaminētu sertifikātu)
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Es nevaru ar viņiem sazināties
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Uz Abhāziju braucam pirmo reizi. Par viesu namu Iceberg ir ļoti nepieciešams noskaidrot: vai ir vērts tur uzturēties, cik tālu ir līdz jūrai un vai vispār ir tāds viesu nams. Cilvēki, lūdzu, palīdziet.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Uzminiet, kurš bija 2011. gadā. literārajā fondā, vai tur ir seifs un vai tur var atstāt dokumentus glabāšanai, vai nezags? un vai administrācija ir atbildīga par dokumentu glabāšanu savā seifā. Kas jāizraksta vai jāsniedz apmaiņā pret dotajiem dokumentiem glabāšanai seifā?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
cik daudz benzīna var vest līdzi, lai taupītu, šķidro ūdeni, alkoholu utt., pārtiku un kādu?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien! 2012. gada jūnijā mēs ar vīru braucam uz Gagru, izvēlējāmies Raida viesnīcu, bet par to ir ļoti maz atsauksmju. Ja kāds tur atpūtās pirms neilga laika, dalieties iespaidos) Varat sūtīt e-pastu: [email protected] Pateicos jau iepriekš. Jekaterina. Maskava.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
kurš bija privātajā viesnīcā "Artem" Adyga ielā 8?Vai ir vērts tur palikt?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labie cilvēki, pastāstiet man!!! Esmu ar bērnu 5 gadi 19. augusts. 2011. gads Es gribu doties uz Abhāziju, kas nesen bija tur, kur labāk doties, kur palikt, lai tas būtu tīrs un garšīgs un lēts !!! Paldies jau iepriekš, Jūlija.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Plānojam ar bērnu braukt uz Abhāziju, domājam cik riskanti bērnam un kur labāk palikt, vai braukt ar mašīnu? Vārdu sakot, ģimenes brīvdienu detaļas ar mazu bērnu ir interesantas...
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Labdien! Braucam pie jums atpūsties, augustā ar bērnu 1 gads 2 mēneši. jautājums: Ir iespēja iegādāties bērnu pārtiku: dārzeņu biezeni, gaļas biezeni, pansionātā vai kaut kur tuvumā? Vai viņam pansionātā var pagatavot zupu?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mocījāmies ar atpūtas vietas izvēli! Jūlijā braucam bez mašīnas. Vēlams Gagra (mb Pitsunda). Galvenie kritēriji ir ērtības numurā (!!!), pludmale nav tālāk par 0,5 km, autostāvvieta (labāk apsargāta un bez maksas). Iesakiet, lūdzu, kurš zina lētas (nevis maskaviešu :) vietas - miniviesnīcas, privātviesnīcas, apartamentus pēc atslēgas, ar augstāk minētajiem kritērijiem. Paldies!
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
mēs vēlamies apmeklēt Abhāziju. Iesaki lētu, bet labu viesnīcu (pansionātu). vēlams jūras tuvumā (pirmā krasta līnija)
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Atteikties lūdzu, kurš atpūtās 2010. gadā viesnīcā "vecā Gagra". Es vēlētos uzzināt vairāk par viņu. Es došos uz turieni jūnijā. Pateicos jau iepriekš
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl